• 1980 yılında kapılarını açan Bulut Yapı Mobilya bir çok bașarılı ișe imzaatmıș ve 20. yılında Altun Mobilya ile birleșerek gücüne güç katmıștır. Tecrübe ve üretim bilgisi sayesinde bu günlere kadar daima müșteri memnuniyeti ile adından sözettirmiștir.
    35. yaşını kutlayan bu oluşum, çağımızın getirdiği yenilikçi vizyon ile “Hiya Mimarlık” adı altında hizmetlerine devam etmektedir. Müșteri memnuniyetini,kaliteli ürün, mutlu müşteri prensibini ilke edinmiş olan Hiya Mimarlık; kişi yada kitlelere özel yenilikçi yaşam alanları dekorasyonu ve mimarlık hizmetleri vermektedir.
    Gelișmiș imalat atölyesi, geniș makine parkuru, yenilikçi sistem ve yardımcı ürünleri, daima konusunda uzman ekibiyle düşlediğiniz yaşam alanlarını tasarlamaktadır. Proje bazlı çalıșmaların yanı sıra daha önce kimsenin uygulamadığı, büyük beğeni toplayan butik çalıșmalarlada takdir toplamaktadır.
    Yüzümüz daima geleceğe dönük!
    Alışılagelmişin dışına çıkmak, yıllar sonra bile bizden bir iz bırakmak adına ișlerimiz daima geleceğe dönük. Avrupave ülkemizde gelişen teknoloji ve yeni ürün gamlarını kullanarak dahageniş bir tasarım ağı ve uygulama çerçevesine sahip bulunmaktayız.
    Geleceğin teknolojisini ve tasarımlarını ev ve ofislerinizde bir araya getirmekle yükümlüyüz. Seri imalat mantığında olmayıp ilgili mimarlarımız ile sadece size özel ürünler üretmekte ve bunları gururla sunmaktayız.